У середу, 12 травня, російсько-терористичні збройні формування, грубо ігноруючи мирні домовленості, 8 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ на Донбасі. Об’єднані сили відповіли вогнем на ворожі обстріли. Втрат серед наших захисників немає.

Про це йдеться у ранковому зведенні пресцентру ООС.

Заборонені Мінськими угодами 82-мм міномети російські окупанти двічі застосували поблизу Новгородського й 1 раз біля Катеринівки, де також обстрілювали позиції українських захисників з гранатометів.

З кулеметів ворог відкривав вогонь поблизу Гнутового, з гранатометів – неподалік Водяного та Авдіївки. У районі Верхньоторецького збройні формування російського агресора вели обстріли зі стрілецької зброї, а поруч з Мирним ворог застосував протитанкові ракетні комплекси.

“Внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено автомобіль групи розмінування. На щастя, ніхто не постраждав”, – інформує штаб ООС.

У повідомленні наголошується, що на всі обстріли окупантів українські воїни відкривали вогонь у відповідь.

У ранковому зведенні також зазначається, що про дії збройних формувань Російської Федерації Українська сторона СЦКК повідомила представників ОБСЄ.

На ранок 13 травня інформації про порушення режиму припинення вогню не надходило. Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем ЗСУ.