Збройні сили України продовжують щодня методично знищувати командну вертикаль російських загарбників.
Офіцер ЗСУ та військовий блогер Анатолій Штефан (позивний «Штірліц») опублікував свіжі дані про чергову групу ідентифікованих офіцерів РФ, які достроково завершили свою участь у війні.
Втрати середньої ланки
Згідно з повідомленням Штефана, перелік «успішно демобілізованих» окупантів поповнився шістьма офіцерами, серед яких — представник військово-морських сил та п’ять представників сухопутних підрозділів. До списку ідентифікованих ліквідованих загарбників увійшли:
- Капітан 3 рангу Роман Васенєв;
- Капітан Манджиєв Дорджі;
- Капітан Пінігін Павло;
- Капітан Ігнатьєв Олександр;
- Капітан Свиридов Семен;
- Капітан Стрельцов Олександр.
Наслідки для фронту
Ліквідація офіцерів у званні капітана є критичною для ворога, оскільки саме ця ланка відповідає за безпосереднє управління ротами та батареями на полі бою. Втрата такої кількості досвідчених командирів одночасно веде до втрати керованості підрозділами та деморалізації рядового складу окупаційних військ.
Анатолій Штефан традиційно завершив свій звіт гаслом «Смерть ворогам!».







