З тимчасово окупованої ворогом території вдалося евакуювати ще одну українську дитину. 13-річну дівчинку дочекалися бабуся з дідусем.

Про це повідомила операційна директорка Bring Kids Back UA Дарія Зарівна.

“13-річна дівчинка разом із мамою жила в окупації з перших місяців повномасштабного вторгнення. Вона мріяла вибратися та поїхати до бабусі й дідуся на підконтрольній території України, з якими весь цей час підтримувала звʼязок”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мама також хотіла виїхати, але тривалий час не наважувалася через небезпеку шляху. Врешті родина вирішила, що дівчинка поїде першою.

Тепер дівчинка вже з бабусею та дідусем на підконтрольній Україні території.

Зарівна подякувала команді Helping to Leave за допомогу в порятунку дитини.

Нагадаємо, нещодавно у межах ініціативи Bring Kids Back UA та завдяки сприянню команди Save Ukraine з тимчасово окупованих росіянами територій вдалося повернути ще одну групу українських дітей.