У неділю, 27 липня, російські окупанти обстріляли шість населених пунктів Донеччини. Вночі 28 липня під ворожий удар потрапили Костянтинівка та Добропілля.

Внаслідок атак РФ один цивільний загинув, троє мешканців області отримали поранення, повідомляє поліція Донецької області.

Загарбники били по містах Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, селах Білокузьминівка, Іваннопілля, Іллінівка.

Руйнувань зазнали 37 цивільних об’єктів, з них 29 житлових будинків.

По Іллінівці росіяни вдарили бомбою «КАБ-250» – вбили цивільну особу, ще 3 поранили. Пошкоджено 6 приватних будинків, 2 авто.

Костянтинівку ворог атакував двома авіабомбами «КАБ-250» та БпЛА – руйнувань зазнали 13 осель та автомобіль.

На Краматорськ армія рф спрямувала БпЛА «Молнія-2». Пошкоджено нежитлове приміщення, цивільний автомобіль.

На Іванопілля окупанти скинули бомбу «КАБ-250» та накрили з артилерії – руйнувань зазнали 8 приватних будинків.

Внаслідок дронових атак пошкоджено приватну оселю у Лимані, один будинок – у Білокузьминівці.

Крім того, сьогодні вночі  росія атакувала Костянтинівку і Добропілля. Внаслідок влучання дрона у Костянтинівці поранено людину, пошкоджено оселю. У Добропіллі дрон влучив у багатоквартирний будинок – інформація про постраждалих не надходила.

Нагадаємо, у ніч на 28 липня російські ударні БПЛА атакували Київ. Внаслідок ворожого удару у Дарницькому районі столиці постраждали п’ятеро мешканців багатоповерхівки, серед них дитина.

У ніч проти 28 липня російські ударні БПЛА атакували Кропивницький. У місті пошкоджено будівлю обласної філармонії, спалахнули пожежі.

За інформацією Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 28 липня росіяни запустили по Україні 324 ударних БПЛА та дронів-імітаторів, а також 4 крилаті та 3 аеробалістичні ракети. Підрозділами Сил оборони збито та подавлено 311 ворожих повітряних цілей.