Офіцер ЗСУ Євген, ветеран із Маріуполя, здійснив давню мрію та відкрив у Гостомелі бургер-кафе «Домаха». Після початку повномасштабної війни його родина змушена була тікати з окупованого міста, тоді як сам Євген воював на іншій ділянці фронту. На щастя, його близькі встигли вирватися з небезпеки.
Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на Донецьку ОДА.
Мрію про власну справу війна не зламала — хоч і довелося починати з нуля. У Київській області Євген дізнався про можливість отримати підтримку від Українського ветеранського фонду та подав заявку на грант у межах програми «Варто почати власну справу». Його проєкт став одним із переможців.
Разом із сестрою та її чоловіком, також ветераном, Євген відкрив затишне кафе, назване на честь однієї з історичних місцевостей Маріуполя. За грантові кошти придбали кухонне обладнання, орендували приміщення й зробили ремонт. Нині в меню – бургери з м’ясом, рибою та рослинними котлетами. Всі страви готують щодня зі свіжих інгредієнтів.
Євген прагне, щоб «Домаха» стала не лише бізнесом, а й простором для зустрічей, майстер-класів, благодійних ініціатив.
«Ми втратили дім, речі, звичне життя. Але не втратили віру в себе й бажання працювати. Це місце – про підтримку, смак і своїх людей», – каже ветеран.






