У четвер, 24 квітня, в Україні очікується справжня літня спека — повітря прогріється до +26 градусів. Водночас у деяких регіонах прогнозують дощі та грози.

Про це інформує синоптикиня Наталка Діденко.

“Завтра Україна втримуватиме пальму першості чи не найспекотнішої країни Європи”, – повідомила синоптикиня.

За її даними, температура повітря впродовж четверга становитиме +20…+26 градусів.

“Дощі з грозами завтра ймовірні у західній частині України, ввечері у четвер також опади дійдуть до північної частини та південного сходу”, – спрогнозувала вона.

У Києві, за словами Наталки Діденко, четвер буде спекотним, адже повітря прогріється до +25…+26 градусів. Більшу частину доби в столиці опадів не очікується, але ввечері є ймовірність короткочасних грозових дощів.

Надалі погода в Україні почне змінюватись. Вже у п’ятницю, 25 квітня, побільшає дощів, а у суботу очікується різке похолодання на півночі та заході України. Температура також знизиться у більшості центральних областей.

Наприкінці тижня, 27 квітня, завдяки антициклону очікується суха, але прохолодна погода.