Голосування за постанову про підтримку демократії в Україні в умовах агресії Російської Федерації провалили у Верховній Раді.

Про це повідомив голова Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Олександр Мережко, передає Еспресо.

За його словами відповідну постанову підтримали 218 народних депутатів. У документі йдеться про легітимність президента Володимира Зеленського та Верховної Ради 9 скликання. Постанова також пропонує провести вибори щойно на території України “буде забезпечено всеохоплюючий, справедливий і сталий мир”.

Водночас Олександр Мережко запевнив, що “нічого катастрофічного не сталося”.

“Навіть ті, хто не підтримав, і опозиція в тому числі – вони чітко визнають легітимність парламенту і президента. Ця легітимність неодноразово підтверджувалася в міжнародних документах, йдеться про Венеційську комісію, про Парламентську асамблею Ради Європи”, – сказав нардеп.

Олександр Мережко пояснив, що ця постанова – це політичний документ і політична позиція.