У ніч на 9 вересня 2024 року російські війська здійснили чергову атаку дронами та ракетами по Україні. ППО працювала у Київській, Черкаській, Сумській та Дніпропетровській областях.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.
Для атаки ворог використав 3 керовані авіаційні ракети Х-59/69 та 8 ударних безпілотників типу “Shahed”. Пуски ракет та БПЛА здійснювалися з повітряного простору Курської області РФ та окупованих територій Донеччини.
В результаті протиповітряного бою українські сили ППО збили 2 керовані ракети Х-59/69 та 6 ударних БпЛА “Shahed”. Ще 2 безпілотники були втрачені на території України, ймовірно, через вплив засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Одна з ракет Х-59/69 також не досягла цілі завдяки активній протидії ППО.






