Український письменник, актор кримінальних романів “Не твоє собаче діло” та “Мертві моделі” Мартин Якуб вступив до лав ЗСУ на контрактну службу. Він вже пройшов військово-лікарську комісію та взяв собі позивний “Райтер”.

Про це культурний діяч повідомив своїм підписникам у Facebook. Вони першими побачили фото літератора в військовій формі.

“Йду на контракт до ЗСУ. Всі папери готові, ВЛК пройшов, фотографії красиві зробив. Наступного тижня їду в учбовий центр”, – написав Мартин Якуб.

Останні кілька місяців перед військовою службою письменник провів у будинку своїх бабусі та дідуся, з яким у нього повʼязано багато теплих спогадів. Українець розповідав, що не лише писав там, а й займався фізичною працею, повертаючись думками в дитинство.

“Навівши порядки”, Мартин Якуб вирушив до військкомату, щоб підписати контракт із ЗСУ та допомогти країні не лише своїм письменницьким талантом, а й дати відсіч ворогу на фронті.

Це рішення підписники автора зустріли з повагою. Письменнику побажали успіху на службі, божого захисту та перемоги.