Минулої доби, 3 травня, внаслідок російських атак на Донеччині загинуло троє людей, ще семеро зазнали поранень.
Про це повідомляє Поліція Донецької області.
Від ворожого вогню постраждали 13 населених пунктів: міста Костянтинівка, Курахове, Лиман, Сіверськ, Торецьк, Часів Яр, селище Іллінка, села Богоявленка, Галицинівка, Калинове, Нетайлове, Прогрес, Рідкодуб.
Пошкоджено 78 цивільних об’єктів – 57 житлових будинків, адмінбудівлі, гаражі, автотранспорт, газопровід, ЛЕП.
Курахове окупанти накрили з РСЗВ «Ураган» – вбили двох людей та двох поранили. Руйнувань зазнали три багатоквартирних і приватний будинки, адмінбудівля.
У Часовому Ярі від удару дроном загинув мирний житель, ще двоє отримали травми.
По Торецьку росія відкрила вогонь з «Градів» – поранила цивільну особу, пошкодила багатоквартирний та 15 приватних будинків, адмінбудівлю.
Внаслідок артилерійських обстрілів травмовано жителя Сіверська та жителя Нетайлового.
Чотири авіабомби «КАБ-500» загарбники скинули на Лиман – пошкодили багатоквартирний і 11 приватних будинків, господарську споруду, 5 гаражів, 7 автомобілів.
Рідкодуб армія рф атакувала чотирма керованими бомбами «УМПБ Д-30СМ» – зруйновано три приватних оселі.
Двома бомбами російські війська вдарили по Богоявленці – постраждав приватний будинок і гараж.
У Костянтинівці обстрілами пошкоджено 7 приватних будинків, автомобіль, перебито комунікації.
Крім того, встановлено інформацію про загибель цивільної особи в селі Дружба, яку було вбито 2 травня. Ворог поцілив по людині, яка їхала на велосипеді з хлібом.
Нагадаємо, впродовж доби 3 травня російські окупаційні війська вели вогонь по населених пунктах Харківщини з артилерії та мінометів й атакували авіацією. Вночі 4 травня ворог здійснив атаку по Харкову ударними БПЛА.
У ніч на 4 травня російські окупаційні війська завдали ударів по двох районах Дніпропетровщини. Пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, постраждало двоє людей.






