Графік іспитів для вступу до магістратури у 2024 році затвердило українське міністерство освіти.

Про це повідомив керівник МОН Оксен Лісовий.

Іспити проходитимуть у дві сесії. Основна сесія іспитів відбудеться з 24 червня до 15 липня, додаткова – з 31 липня до 14 серпня. 

Також передбачено два періоди реєстрації людей, які бажають складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), – основний та додатковий. 

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. 

Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для входу на інформаційну сторінку “Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури”. 

У додатковий період (17-21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де будуть вказані дата, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформація про результати основної сесії за шкалою 100-200 балів з’явиться на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.