Упродовж минулої доби, 27  грудня, західні кордони України з ЄС і Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 80 тисяч людей і 16 тисяч транспортних засобів.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Так, з України минулої доби вибули 42 тисячі людей. Зокрема, 25 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. Водночас прибули до України за добу 38 тисяч людей, з яких 34 тисячі – українці.

Крім того, за спробу незаконного перетину держкордону України прикордонники затримали 30 чоловіків, двоє з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, решта – затримані поза ними. Також через кордон не пропустили дев’ятьох чоловіків, в документах яких були ознаки підробки.

“У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336, 358 Кримінального кодексу України”, – зазначили прикордонники.