Протягом минулої доби, 29 квітня, Силами оборони було відбито 58 ворожих атак на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Епіцентром бойових дій залишаються Бахмут і Мар’їнка.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 6.00 30 квітня 2023 року.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка суттєвих змін не зазнала. Ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

На Сіверському та Слобожанському напрямках ворог завдав кілька авіаударів, а також здійснив мінометні та артилерійські обстріли населених пунктів Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних дій не проводив, активно застосовував БПЛА для коригування вогню артилерії.

На Шахтарському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється.

Протягом 29 квітня російський агресор завдав 7 ракетних та 39 авіаційних ударів, здійснив 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Є загиблі та поранені серед цивільного населення, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 3 удари по районах зосередження особового складу. Також наші воїни збили два ворожих БПЛА типу Shahed, один розвідувальний “Орлан-10” та ще один БПЛА невстановленого типу.

Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили район зосередження живої сили противника, два склади пально-мастильних матеріалів, два засоби протиповітряної оборони, один артилерійський підрозділ та ще одну важливу ціль противника.