102-річна Любов Ярош плете маскувальні сітки для українського війська на Житомирщині.

Про це повідомляє "Суспільне".

Зазначається, на сьогодні жінка вже разом із дочками відправила на передову близько десяти таких обмундирувань. Апочалося все з того, що дочка, 69-річна Галина Романіка взяла матеріал додому та почала працювати.Незабаром до неї приєдналася старша сестра, а потім і мама.

"Вона давно практично не бачить і погано чує, але ніколи не сидить без діла. "Що це ви робите?" – поцікавилася. Пояснили. "Давайте і мені, швидше буде", – приєдналася до нас мама. Так у нас і виник волонтерський сімейний підряд", – згадала жінка.

Любов Григорівна має свої обов'язки. Вона, незважаючи на поганий зір, знаходить кінець і витягує нитки з мішковини.

"Стали дочки плести, а я кажу: "Я буду розпускати мішковину". Хоча вже бачу погано, але знайду кінець і витягую нитки потроху – допомагаю їм. Хочу, щоб швидше ця війна скінчилася. Бідні солдатики. Так мені їх шкода", – зі сльозами на очах сказала пенсіонерка.

За її словами, сплетені в Ходоркові "кікімори" волонтери передають у Донецьку, Луганську області, Харків, Миколаїв та Запоріжжя.

"На те, щоб зв'язати "кікімору", у нас йде не менше тижня. Без мами було б точно довше. Немає дня, щоб вона не сідала з нами за роботу. У неї болять коліна, час від часу загострюється міжреберна невралгія, але вона ніколи не лежить і не скаржиться: щоранку встає, виходить у двір, включається до посильної для неї роботи… А коли закінчуємо роботу, обов'язково співає біля готового виробу "Ой у лузі червона калина", щоб бійцям, які виконують особливу функцію, передалася наша енергетика", – розповіла донька довгожительки.

Любов Ярош, яка пережила Другу світову війну, голодомор та примусове відправлення на Донбас, яке називає засланням, каже, що ніколи в житті не чула про такі звірства, які творять в Україні російські окупанти. Бабуся щодня слухає новини та завжди в курсі останніх подій. За словами дочки, вона дуже переймається Україною.

"Ці росіяни гірші за німецьких фашистів", – переконана Любов Ярош.