Із серпня українським автомобілістам знову доступний сервіс "Електронний кабінет водія" Міністерства внутрішніх справ. Він не працював з моменту російського військового вторгнення в Україну.
Про цеінформуєпресслужба Головного сервісного центру МВС.
Функціонал е-кабінету водія відновлено тільки частково. Скористатися онлайн можна тільки двома послугами, решта – поновиться згодом.
Доступні сервіси:
з перевірки автомобілів за VIN-номером та персональними відомостями власника. Можна замовити витяг з Єдиного держреєстру транспортних засобів та ознайомитися з історією авто; з вибору та купівлі страхування для автотранспорту.
У пресслужбі зазначають, що незабаром перелік доступних онлайн-послуг розширять.
Додадуть послуги:
з перевірки наявності штрафів; замовлення індивідуальних "гарних" номерних знаків; з вибору належного користувача автомобіля, якщо ним керує не власник (на нього можуть приходити штрафи).





