До 60% використаних проти України російських високоточних ракет мають «відмови». Саме стільки їх, за оцінками розвідки США, не потрапили в ціль, не спрацювали при попаданні або зазнали невдачі при запуску.
Про це пише Reuters з посиланням на трьох анонімних американських чиновників, які мають інформацію розвідки.
Чиновники не розкрили, що саме є причиною такого високого рівня «відмов» російських ракет.
Посилаючись на розвідку США, чиновники уточнили, що рівень «відмов» російських ракет змінюється щодня й залежить від типу ракети, що запускається. Іноді може перевищувати навіть 50%. Двоє з них сказали, що рівень «відмов» досяг 60%.
Третій чиновник сказав, що, за даними розвідки, російські крилаті ракети повітряного базування мали «відмову» в діапазоні від 20% до 60% залежно від дня. Двоє експертів, опитаних Reuters, сказали, що будь-який рівень «відмови» від 20% вважається високим.
Нагадаємо, представники оборони США повідомили, що, за оцінками Пентагону, з початку війни росія запустила проти України понад 1100 ракет усіх видів.





