Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 320 українських військовослужбовців, 121 з них – посмертно.
Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави.
Згідно з документами, нагороди призначені за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та вірність військовій присязі.
Зокрема, указом№302/2023Президент постановив нагородити 62 захисників, з них 16 — посмертно. Нагородженим призначені ордени Богдана Хмельницького та "За мужність", а також медаль "За військову службу Україні".
Указом№303/2023глава держави нагородив 73 військовослужбовців, 64 з них — посмертно. Захисники удостоїлися орденів Богдана Хмельницького та "За мужність".
Указом№304/2023нагороджені 69 військових, дев'ятеро з них — посмертно.
Ще 116 захисників Президент постановив нагородити указом№305/2023, з них 32 — посмертно.
Згідно з останніми двома документами,військовослужбовцівнагороджено орденами Богдана Хмельницького, Данила Галицького та "За мужність", а також медалями "За військову службу Україні" і "Захиснику Вітчизни".
Нагадаємо,начальник Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков спільно з керівництвом Львівської ОВА вручили державні нагороди трьом сім’ям захисників, котрі віддали свої життя у боротьбі проти російських загарбників.





