Суд у Єгипті засудив 29-річну українку Людмилу Балакіну до довічного ув'язнення та штрафу за спробу ввезення наркотиків.

Про це повідомляє єгипетське видання Akhbar El Yom.

Зазначається, що Каїрський кримінальний суд виніс вирок стосовно української громадянки за спробу незаконного ввезення в країну близько 4 кілограмів кокаїну. Її засудили до довічного ув'язнення та штрафу у розмірі 100 тисяч єгипетських фунтів (понад 3,6 тисячі доларів).

Як повідомляє видання, жінку, яка мешкає у Нідерландах, затримали під час перевірки в аеропорту Каїру. Під час слідства вона зізналася, що отримала наркотики від єгиптянина, котрий проживає за кордоном і заплатив їй 2500 доларів за в'їзд у країну разом із наркотиками. Слідству так і не вдалося знайти покупця.

Видання нагадало, що у 2019 році Єгипет посилив покарання для контрабандистів наркотиків, включивши до нього й смертну кару.