Українські військові продовжують ліквідовувати представників офіцеського складу російської окупаційної армії.
Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц").
"Успішно демобілізовано: підполковник станіслав постернак; капітан іван парфьонов; капітан олександр степанець; старший лейтенант вадим лук'яненко; лейтенант айдар валінуров", – йдеться у повідомленні.





