Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду наклала арешт на готівку, вилучену під час обшуків у колишнього віцепрем’єр-міністра Олексія Чернишова та його дружини.

Як повідомляє журналіст Олег Новіков у Telegram, рішення ухвалене 15 серпня.

Сума включає 6 тис. доларів, 13 620 євро, 89 700 гривень та 1 040 фунтів стерлінгів.

Арешт накладено для збереження речових доказів та недопущення відчуження коштів, вилучених у межах розслідування НАБУ та САП.

До завершення процесуаль­них дій розпоряджатися готівкою заборонено.