Президент Володимир Зеленський повідомив, що першими державами, де набере чинності норма множинного громадянства України, стануть Німеччина, Польща, Чехія, США та Канада.

Про це він заявив після зустрічі з представниками Світового конгресу українців, передає Інтерфакс-Україна.

За словами президента, закон уже прийнято, найближчим часом уряд ухвалить необхідні нормативні акти.

Також обговорювали дипломатичну роботу, підтримку фронту та залучення інвестицій у відбудову країни.