Чоловіча збірна України з волейболу продовжує впевнено виступати у Лізі націй-2026, демонструючи стабільну гру та характер у матчах проти сильних суперників. У поєдинку з Канадою «синьо-жовті» знову підтвердили свій високий рівень, здобувши чергову перемогу в чотирьох сетах.
Україна — Канада
3:1 (25:19, 25:23, 18:25, 25:23)
1-й сет — 25:19
Українська збірна розпочала впевнено, швидко захопивши ініціативу та повівши 8:5. Після того як канадці зрівняли рахунок (13:13), підопічні Рауля Лосано знову додали в атаці та на блоці. Завдяки серії результативних розіграшів українці повернули контроль над грою й без проблем довели партію до перемоги — 25:19.
2-й сет — 25:23
Друга партія також проходила під контролем української збірної. «Синьо-жовті» впевнено захопили ініціативу й створили комфортну перевагу — 21:17. Наприкінці сету канадці активізувалися та скоротили відставання, однак українці не дозволили супернику переломити хід гри. Вирішальну роль у цьому відрізку відіграв Василь Тупчій, який провів майже бездоганний сет, реалізувавши 9 із 11 атак, включно з вирішальною. Важливий внесок зробив і Олександр Бойко, який після виходу на заміну відзначився ключовим блоком та ефектною атакою. У підсумку — 25:23 і перевага 2:0 за сетами.
3-й сет — 18:25
На початку партії ініціатива перейшла до Канади, яка швидко повела в рахунку (4:1). Українці змогли вирівняти гру (13:13), однак далі суперник краще зіграв на блоці та скористався певним спадом у діях українців. Канадці впевнено довели сет до перемоги — 25:18.
4-й сет — 25:23
Заключна партія вийшла напруженою. Україна мала перевагу (11:7), але суперник швидко наздогнав (13:13). У вирішальні моменти ключову роль зіграв Олег Плотницький, який серією результативних дій повернув перевагу українцям (16:14, 19:15). Попри тиск у кінцівці (21:20), «синьо-жовті» зберегли холоднокровність і завершили матч перемогою — 25:23.
Найрезультативнішим грацем матчу став діагональний збірної України Василь Тупчій, який записав до свого активу 20 очок.
Збірна України очолює турнірну таблицю Ліги націй-2026, здобувши 5 перемог у 7 матчах і набравши 16 очок.

Заключний матч другого ігрового тижня збірна України проведе проти Болгарії. Поєдинок відбудеться в неділю, 28 червня, о 14:00 за київським часом.






