Вибухотехніки на Закарпатті знешкодили залишки російської ракети із боєкомплектом, який не здетонував.

Про це йдеться у повідомленні місцевої поліції.

«Вранці 13 грудня війська РФ вчергове масовано атакували Україну ракетами та безпілотними літальними пристроями. На місце падіння уламків збитого ворожого снаряда вирушили співробітники поліції Закарпаття. Під час обстеження території поза населеними пунктами було виявлено бойову частину російської ракети, яка не здетонувала та становила загрозу для населення», – кажуть правоохоронці.

У поліції зазначили, що одразу ж евакуювали місцевих жителів із прилеглих територій. Потім вибухотехніки знищили ворожий снаряд, підірвавши його. Після вибуху небезпечних частин, які б несли загрозу для громадян, не виявили.