Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний особисто відзначив нагородою “Золотий Хрест” старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана СіркаРуслана Зубарєваіз позивним “Хижак” та вручив йому нагородну зброю.

Про цеповідомивгенерал Залужний.

“Мав честь нагородити старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслана Зубарєва почесною нагрудною відзнакою “Золотий Хрест” та вручити йому заслужену нагородну зброю. Руслан відбив атаку переважальних сил противника, проявив звитягу та мужність у бою. Вдячний кожному, хто боронить Батьківщину від окупанта”, – написав Залужний.

Руслан Зубарєв – боєць 22-го окремого мотопіхотного батальйону ЗСУ, який разом з напарником відбив атаку російських спецпризначенців та бронетехніки в Харківській області.

16 лютого він брав участь у тривалому ближньому бою, іноді на відстані пʼяти метрів, на Сватівському напрямку. 21-річний солдат із позивним “Хижак” (Predator) знімав окопний бій на відео.