На Сумщині продовжується організована евакуація мешканців із прикордонних територій, які щоденно потерпають від російських обстрілів.

Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на голову Сумської ОВА Олега Григорова.

За останній тиждень з небезпечних громад виїхали 47 жителів області, серед них – 9 дітей. Найбільше людей залишили Білопільську, Глухівську, Середино-Будську та Свеську громади.

Від початку евакуаційної кампанії свої домівки покинули вже близько 60 тисяч мешканців прикордоння – це понад 63% тих, хто підлягає виїзду. Серед них – понад 8 тисяч дітей (91,9%).

Більшість евакуйованих знаходять прихисток у родичів чи орендують житло. Для тих, хто потребує допомоги, в області облаштовано місця тимчасового та тривалого проживання:

  • 17 пунктів компактного проживання – 545 вільних місць;
  • 2 транзитні центри – 365 місць;
  • 5 гуртожитків закладів освіти – 130 місць;
  • 107 будинків – 444 місця;
  • 6 квартир – 13 місць.

Контакти для отримання інформації про наявність житла:

  • Конотопський район – +38 (068) 449 14 92
  • Охтирський район – +38 (066) 684 01 72, +38 (099) 617 52 04
  • Роменський район – +38 (050) 158 27 48, +38 (099) 565 31 00
  • Сумський район – +38 (050) 650 70 83
  • Шосткинський район – +38 (093) 326 50 06