На Сумщині продовжується організована евакуація мешканців із прикордонних територій, які щоденно потерпають від російських обстрілів.
Про це повідомляє Патріот Донбасу із посиланням на голову Сумської ОВА Олега Григорова.
За останній тиждень з небезпечних громад виїхали 47 жителів області, серед них – 9 дітей. Найбільше людей залишили Білопільську, Глухівську, Середино-Будську та Свеську громади.
Від початку евакуаційної кампанії свої домівки покинули вже близько 60 тисяч мешканців прикордоння – це понад 63% тих, хто підлягає виїзду. Серед них – понад 8 тисяч дітей (91,9%).
Більшість евакуйованих знаходять прихисток у родичів чи орендують житло. Для тих, хто потребує допомоги, в області облаштовано місця тимчасового та тривалого проживання:
- 17 пунктів компактного проживання – 545 вільних місць;
- 2 транзитні центри – 365 місць;
- 5 гуртожитків закладів освіти – 130 місць;
- 107 будинків – 444 місця;
- 6 квартир – 13 місць.
Контакти для отримання інформації про наявність житла:
- Конотопський район – +38 (068) 449 14 92
- Охтирський район – +38 (066) 684 01 72, +38 (099) 617 52 04
- Роменський район – +38 (050) 158 27 48, +38 (099) 565 31 00
- Сумський район – +38 (050) 650 70 83
- Шосткинський район – +38 (093) 326 50 06





