Сьогодні зранку різні z-канали почали поширювати інформацію щодо наступу ЗСУ у Білгородську область.
Йшлося про нібито прорив кордону в районі населених пунктів Графівка та Прилісся Краснояружського району Білгородської області.
Наступ нібито здійснювався з використанням важкої техніки, інженерних машин та машин розмінування.
Ось такі повідомлення зранку поширювалися на z-каналах. І відразу йшла інформація, що наступ було героїчно відбито і прориву державного кордону не було допущено. І таких повідомлень було досить багато на великих пропагандистських каналах.


Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко написав, що окупанти все це вигадали, аби нагнітати інформаційну ситуацію перед телефонною розмовою Трампа з російським диктатором Путіним, яка має відбутися сьогодні в вечері.
Ось що написав Коваленко:
«Самі придумали, самі перемогли, так часто буває з росіянами.
Бої в прикордонні тривають загалом постійно протягом широкомасштабної війни, як через активність ДРГ ворога зі сторони Бєлгородської області, так і артилерійські дуелі через активність їх арти по території України.
Те, що росіянам зараз дуже вигідно нагнітати перед розмовою Трампа з путіним — не дивно. Їх головна інформаційна стратегія — звинувачувати Україну в небажанні завершити війну, хоча насправді по фронту атакують вони, як і з повітря. І саме путін затягує з пропозицією Трампа припинити вогонь. Все дуже примітивно, але цілком характерно для росіян».
Нагадаємо, що Соловйов знову стверджує, що Київ «можна взяти за три дні», а ті, хто у РФ заявляв про «найкращу у світі систему ППО», після атаки БПЛА на Москву, тепер про це навіть не згадують.






