У ніч на четвер, 15 червня, ворог вкотре атакував Кривий Ріг ракетами. Є влучання. Поранення отримав 38-річний чоловік.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак уТелеграмі.

"Цієї ночі ворог знову атакував Кривий Рігракетами. Поцілив по двох промислових підприємствах. Поранення отримав 38-річний чоловік. Він госпіталізований у стані середньої тяжкості", – йдеться в дописі.

На підприємствах виникли пожежі, які рятувальники вже приборкали. Є суттєві руйнування виробничих споруд. Побиті газопроводи. Знищено шиномонтаж та автобус.

Одну ракету наша ППО збила. Уламки пошкодили авто.

Також вночі воїни ПвК "Схід" знищили в небі над регіоном всі 5 ударних дронів типу "Shahed-131/136".