Команда «Група Патріот» здобула перемогу у 2-му дивізіоні Столичної ліги, вигравши фінальну серію у ВК «Роботехніка».

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

У вирішальному третьому матчі фіналу команда продемонструвала характер та волю до перемоги, здолавши суперника з рахунком 3:2 (25:18, 25:20, 19:25, 23:25, 15:8).

Після впевненого старту «Група Патріот» виграла два перші сети, однак суперники зуміли зрівняти рахунок у матчі. Долю чемпіонства вирішив тай-брейк, у якому команда не залишила шансів опонентам.

Завдяки цій перемозі «Група Патріот» посіла перше місце у 2-му дивізіоні та здобула путівку до 1-го дивізіону Столичної ліги.