У ніч на 10 березня в результаті бойової роботи збито 35 «шахедів» у межах Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Вінницької, Київської та Житомирської областей.
Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.
У ніч на 10 березня 2024 року російські окупанти ударили 4-ма зенітними керованими ракетами С-300 по Харківщині та Донеччині та 39 ударними БпЛА типу «Shahed» (райони пусків безпілотників – мис Чауда, Крим, Приморсько-Ахтарськ – рф).
Більшість цілей знищено силами та засобами мобільних вогневих груп Сил оборони України. Також до відбиття повітряного нападу залучалась винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, засоби РЕБ.
Нагадаємо, минулої доби, 9 березня, на Новопавлівському напрямку в районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки Донецької області російські окупаційні війська за підтримки авіації понад 30 разів намагалися прорвати оборону наших військ.
Загалом відбулося 73 бойових зіткнення.






