Вночі 17 грудня російські окупаційні війська завдали удару по місту Куп’янськ. На території лікувального закладу горіла зруйнована господарча споруда.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Напередодні ввечері ворог обстріляв Куп’янськ з РСЗВ. Внаслідок обстрілу пошкоджено 15 будинків. Загинули 53-річний чоловік та 64-річний чоловік.

Також ввечері 16 грудня окупанти відкрили вогонь по с. Нечволодівка. Горів будинок внаслідок обстрілу.