Києво-Могилянську академію з нагоди 410-ї річниці заснування привітав третій Президент України Віктор Ющенко.
Відеопривітання він опублікував на своїй сторінці у Facebook.
«Києво-Могилянська академія — це місце, де гартується не лише розум, а й національний дух. Вона стала форпостом свободи та критичного мислення крізь століття. Бажаю Академії процвітання, а її спільноті — сил та натхнення зберігати та примножувати ці безцінні традиції», – зазначив Віктор Андрійович.





