СЗЧ в українській армії набирає загрозливих масштабів і ставить під удар національну безпеку.
Про це заявив екскомандир підрозділу Нацгвардії «Дніпро-1» Юрій Береза, передає “АПОСТРОФ”.
Він повідомив, що з 2022 року по липень 2025 року близько 250 тисяч військових покинули частини, і назвав це катастрофою.
Основною причиною Береза вважає відсутність соціальної справедливості, коли тягар війни лягає на простих людей.
«Без єднання нації та соціальної справедливості зупинити цю проблему неможливо», — додав він.





