Віцепрезидент Сполучених Штатів Америки Джей Ді Венс заявив, що росіяни схильні переоцінювати свої успіхи на фронті. За його словами, Україна та Росія ще не готові укласти мирну угоду.
Про це Джей Ді Венс сказав в інтерв’ю Newsmax у пʼятницю, 17 жовтня, передають Новини.LIVE.
«В обох випадках діє підхід Трампа до дипломатії: енергійний, що дає повноваження людям на місцях, заохочує їх до угод і готовий до нестандартних методів заради результату», ‒ зазначив Венс.
За його словами, вдалося досягти прогресу у війні в Україні. Водночас Трамп наголосив, що це складне завдання. Венс заявив, що Росія та Україна не готові наразі укласти угоду, оскільки мають різні очікування щодо завершення війни.
«Як ми бачимо, сторони почали з дуже різних позицій. Є фундаментальна розбіжність очікувань у російсько-українській війні. Росіяни думають, що їхні справи на полі бою кращі, ніж насправді. Це ускладнило досягнення угоди останніми місяцями, хоча прогрес є», ‒ наголосив він.
За його словами, адміністрація Трампа продовжить дипломатичні зусилля, аби зупинити війну в Україні.
«Я вважаю, що ми врешті досягнемо цього, але це потребує більше роботи», ‒ додав Венс.





