Благодійна організація надає ваучери на непродовольчі товари для ВПО у Криворізькому районі. Реєстрація, оголошена 11 січня, триває й досі

Про це повідомляє видання “ДеДопомога”.

Хто надає допомогу

Проєкт “Життєво необхідна допомога для вразливих сімей, які постраждали від війни” реалізується ГО Аваліст у співпраці з міжнародною гуманітарною організацією CARE.Ukraine за підтримки Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Яку допомогу можна отримати

Можна отримати непродовольчі ваучери для родин.

Ваучер можна використати в магазині «Епіцентр» або замовити непродовольчі товари онлайн з доставкою:

  • безкоштовно — на пункт видачі або до поштомату;
  • за окрему плату — з доставкою до відділення «Нової пошті»

Хто може отримати ваучери на непродовольчі товари для ВПО у Криворізькому районі

Підтримка розрахована на домогосподарства з 2–3 осіб, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з 2025 року та проживають у Криворізькому районі (у тому числі, у Кривому Розі). Перевага надається особам, які перемістилися з серпня 2025 року.

Як отримати ваучер

Для участі необхідно:

  • Довідка ВПО з 2025 року з актуальним місцем проживання у Криворізькому районі;
  • Паспорт / ID-картка та витяг про місце реєстрації / свідоцтво про народження (для дітей);
  • ІПН.

Форма реєстрації для заповнення за посиланням.

РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ: Переселенці з Луганщини отримають розширену соціальну допомогу від громади