Росія продовжує системне привласнення української культурної спадщини, вивозячи музейні колекції з тимчасово окупованих територій та намагаючись інтегрувати їх у свій культурний простір.
Про це під час години уряду у Верховній Раді заявила міністерка культури Тетяна Бережна, повідомляє «Укрінформ».
За її словами, російські окупанти вже вивезли понад 35 тисяч музейних об’єктів, а ще понад 1,7 мільйона залишаються на тимчасово окупованих територіях.
Вона наголосила, що РФ системно привласнює українські культурні цінності, переміщує музейні колекції та намагається включити їх до власного культурного простору.






