В Умані Черкаської області вранці в суботу, 27 липня, розпочалася церемонія прощання з колишнім мером Олександром Цебрієм, який загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання. Захисника не стало 24 липня.

Про це пише OBOZ.UA.

Провести воїна, колишнього міського очільника, в останню путь зібралися не лише його близькі та рідні, а й багато місцевих жителів, чиновників, мерів деяких інших міст.

Олександр Цебрій, який керував Уманню з 2015 по 2020 рік, приєднався до ЗСУ у лютому 2022-го, після початку повномасштабного російського вторгнення.

Мер Києва Віталій Кличко, який також вшанував пам’ять колишнього колеги, зазначив, що Цебрій командував кулеметним взводом 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних сил.

«Вічна пам’ять Олександру! Щирі співчуття родині та близьким… Дякуємо за захист! Слава українським Героям, які ціною свого здоров’я й життя захищають нашу державу!», – написав Кличко в Telegram.

Герою назавжди залишилося 50 років. У березні цього року президент України нагородив Цебрія орденом «За мужність» ІІІ ступеня.