Президент підписав закон, який розширює перелік отримувачів/набувачів гуманітарної допомоги на період воєнного стану та протягом 12 місяців після його припинення.
Про це повідомляє Телеграм-канал Верховної Ради.
Так, відповідно до закону № 3914-IX до переліку отримувачів гуманітарної допомоги додаються підприємства критичної інфраструктури, незалежно від форми власності, які надають комунальні послуги.
У пресслужбі ВР зауважують, що ухвалення такого рішення є надзвичайно важливим з огляду на бойові дії, які ведуться на території України, а також постійне руйнування державою-агресором об’єктів критичної інфраструктури України, зокрема, підприємств тепло- та водопостачання.
Нагадаємо, Закон “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про гуманітарну допомогу” щодо переліку набувачів гуманітарної допомоги” ухвалено 21 серпня 2024 року.





