З 1 квітня 2026 року в Україні припиняють мовлення два спортивні телеканали — XSPORT та XSPORT+.
Про це йдеться в офіційному повідомленні власника, передає Mediasat.
Як зазначається, причиною закриття стала несприятлива економічна ситуація в країні.
Водночас, попри припинення мовлення, раніше укладені угоди залишаються чинними. Партнери каналів мають виконувати свої фінансові зобов’язання в повному обсязі.






