Окремі символи Російської Федерації мають бути заборонені після війни так само, як і нацистські.
Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вінтерв'юВасилю Голованову.
"До речі, потрібно буде подумати про заборону деяких символів Росії у повоєнний час. Як нацистських символів. Я думаю, що вони мають бути заборонені", – наголосив Подоляк.
При цьому він зазначив, що зараз це питання не на часі. Їм можна буде зайнятися лише після того, як Україна вийде на межі 1991 року, а війна завершиться.





