Колаборанти та зрадники на окупованих територій півдня України повинні розуміти, що стають законною ціллю для українських спецслужб.

Про це повідомив уTwitterрадник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, число колаборантів на окупованій частині півдня України настільки мале, що Росія планує завозити своїх чиновників.

"Але бувають і зрадники. Кожна посадова особа, яка погоджується співпрацювати з окупантами, повинна розуміти, що підписує собі вирок і стає законною ціллю для українських спецслужб і судів", – зазначив він.