У тимчасово захопленомуМаріуполі Донецької областіу понеділок, 13 березня, прогриміли вибухи. Над містом видно клуби диму, а росіяни підняли авіацію.

Про цеповідомиврадник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За словами радника мера Маріуполя, ППО росіян двічі спрацювала по лінії РадУкраїни-Агробаза, а після третього вибуху в районі ЖМР 23 піднявся стовп диму.

При цьому чиновник зазначив, що загарбники підняли в небо свою авіацію – над Маріуполем на малій висоті кружляли два російські літаки.

"Хороші провісники української "кари небесної". Минулого разу не допомогло. Схема знову та ж. ППО, потім літаки", – йдеться у повідомленні.