У вівторок, 2 червня, в Україні не застосовуватимуться заходи з обмеження електроспоживання.

Про це повідомила НЕК «Укренерго» у своєму Telegram-каналі.

«У вівторок застосування заходів обмеження не планується», — зазначили в компанії.

Водночас енергетики закликають громадян раціонально використовувати електроенергію, особливо у вечірній період пікового навантаження — з 18:00 до 22:00.

Також споживачам рекомендують за можливості переносити використання енергоємних приладів і виконання енерговитратних робіт на денний час — з 11:00 до 15:00.