Збірна України з волейболу зазнала поразки від Японії у другому матчі чемпіонату світу-2025.

Про це пише «Патріот Донбасу».

Рахунок зустрічі — 3:2 на користь Японії
(25:27, 20:25, 25:20, 26:24, 15:11).

Українки впевнено виграли два перші сети, однак японки зуміли переламати хід поєдинку та вирвати перемогу на тайбрейку.

Попри поразку, наша команда здобула одне очко та тимчасово піднялася на третє місце у своїй групі.