Російську станцію управління армійського рівня Р-412 «Торф» знищили українські військові.

Про це повідомляє пресслужба бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс».

«Бійці “Чорного лісу” знайшли російську станцію управління армійського рівня “Торф-С”, а дружні підрозділи допомогли її знищити», – йдеться у повідомленні.