У середу, 20 травня, застосування графіків відключення світла в Україні не прогнозується.

Про це повідомляє Укренерго.

Як зазначили у відомстві, 20 травня всі українські споживачі у всіх регіонах будуть зі світлом.

Водночас енергетики закликають громадян обмежити використання потужних електроприладів у вечірні години з 18:00 до 22:00.