Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна планує розпочати впровадження механізму множинного громадянства з державами, де нині проживає найбільше українців. Серед перших партнерів він назвав Німеччину, Польщу, Чехію та країни Балтії.

Про це глава держави повідомив під час наради з українськими дипломатами.

«Поступово визначатимемо коло країн, з якими відкриватимуться відповідні процедури. Насамперед ідеться про ті держави, де нині перебуває найбільше українців», — зазначив Зеленський.

Він також згадав Канаду та інші дружні країни, які традиційно підтримують Україну:

«Це теж важливо — хто з нами давно, хто має тепле ставлення до українців, хто є важливим для нашої держави», — додав Президент.