Українська та російська сторони обмінялися листами від військовополонених з обох сторін й обговорили формування передачі гуманітарних посилок.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає Укрінформ.

«Під час останнього повернення наших громадян відбулася взаємодія з апаратом уповноваженої з прав людини в рф Т. Москалькової. У ході діалогу було здійснено обмін листами від військовополонених з обох сторін, обговорено питання формування передачі гуманітарних посилок для військовополонених та воззʼєднання родин», ‒ зазначив він.

У виданні нагадали, що 24 серпня між Україною та Росією відбувся черговий обмін полоненими. Крім оборонців, з російської неволі цього разу повернулися восьмеро цивільних, серед них ‒ журналісти Дмитро Хилюк і Марк Каліуш, медик Сергій Ковальов із батальйону «Госпітальєри» та колишній мер Херсона Володимир Миколаєнко.