Півзахисник бельгійського «Гента» та збірної України Роман Безус прокоментував можливість поїхати на чемпіонат Росії, якою скористалися деякі українські футболісти. І зазначив, що не зміг би виходити на поле в сусідній країні за нинішніх обставин.
Tribuna.com цитує слова Безуса про те, що Росія – агресор, який забрав Крим та закрив доступ до Донбасу. Тож Росія – точно не те місце, де потрібно заробляти.
«Ситуація така. Росія напала, забрала Крим, Донбас у нас закритий через Росію. Як можна туди їхати, приносити людям радість? Це моя позиція. Я так би не зробив. Але цю тему заїло. Всі кажуть – я б не поїхав, кого не спитай. Усі потім хвалять – от красень. Це піар-новина. Я так вважав і вважаю, що можна в іншому місці заробити», – заявив 29-річний гравець.
При цьому він додав, що футболістам потрібно дуже обережно обговорювати політику.
«Це добре, якщо ти кажеш про це відкрито, але треба давати аргументи, розбиратися. Якщо ти даєш думку, тисяча або дві осіб приймуть її, тому що тебе поважають і люблять, але що, якщо вона неправильна? Ти їх зміниш, а думка зовсім нелогічна. Тому іноді краще не говорити», – підсумував футболіст.





