Збірна України зіграла проти Нідерландів у волейбольній Лізі Націй.
Про це повідомляє “Патріот Донбасу” з посиланням на Суспільне Спорт.
У першій партії команди йшли рівно, але Україна в середині сету здобула перевагу й виграла 25:21.
У другій партії Нідерланди повели з відривом у 5 очок, втім українці скоротили відставання, але програли.
Третій сет був напруженим до 18:18, після чого нідерландці виграли 25:20.
У четвертій партії Україна вела з перевагою, але суперники зрівняли рахунок — у кінцівці українці взяли сет 26:24.
Переможця визначив “золотий” тайбрейк, де Україна перемогла 15:13.
Волейбол. Ліга Націй (чоловіки)
Україна 3:2 Нідерланди
(25:21, 20:25, 20:25, 26:24, 15:13)






