Переговори щодо завершення війни Росії проти України нібито вже виходять на фінішну пряму. Але ключовими залишаються питання контролю над Донбасом та Запорізькою атомною електростанцією.

Про це заявив спецпредставник президента США Кіт Келлог на Національному оборонному форумі імені Рональда Рейгана, повідомляє РБК-Україна.

«Якщо ви військовий, то знаєте, що останні «10 метрів» найскладніші. І я думаю, що ми зараз на останніх 10 метрах до завершення цього конфлікту», ‒ сказав Келлог.

Він вважає, що якщо питання контролю над Донбасом і ЗАЕС вирішаться, то й решта «стане на свої місця».

Спецпредставник президента США також зазначив, що врегулювання цієї «безпрецедентної війни» дається важко.

Він нагадав, що Росія вийшла з Афганістану після втрати 18 тисяч військових, США залишили В’єтнам після втрати 58 тисяч бійців.

«Україна і Росія разом втратили понад 2 мільйони солдатів. Подумайте про це, це жахливі цифри. Тому нам необхідно покласти край конфлікту», ‒ наголосив Келлог.